modern-yemek-odasi-link

MODERN YEMEK ODASI
Dilek Mobilya ticari kayğılarınıgeride bırakmış olan, günümüzde hobi olarak mobilya sektörü nde her bütceye sahip müşterinin alım gücüne göre minimize edilmiş kar marjları ile satış bölümlerine sahiptir. Bunlardan biri olan Dilek Mobilya Modern bölümünde sergilenen ürülerin fiyatlarına inanamayacaksınız. Kaliteden ödün verilmeden serğilenen ürünleri gördüğünüzde buda olurmuymuş? diyeceksiniz. Hadi ne duruyorsunuz o halde modern yemek odalarında da vazgeçilmez adresiniz Dilek Mobilya.

modern-yatak-odasi-link

MODERN YATAK ODASI
Dilek Mobilya bir dileğiniz olsun O’da DİLEK MOBİLYA olsun sloğanı ile çıkmış olduğu yolculuğuna, ister yeni evlenenlere destek olarak anlaşılsın, ister tarzı modern yatak odası ndan yana olanların tercihi olabilmek için anlaşılsın, inanılmaz fiyat politikaları ile, tamamen kalite kontrollerinden geçmiş olan ve emsallerinin fiyatlarından tam 3 kez daha aşağı olabilen fiyatları ile MODESA‘dan tüm ülkeye hizmet sevdası ile üretim bandlarından siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunulmaktadır. Online bölümümüzden sipariş geçebilirsiniz.’

modern-oturma-link

MODERN KOLTUK TAKIMI
Dilek Mobilya markalaşma yolunda, kaliteden ödün vermeden üretim ve satış politikalarında doğru kararlarla ilerlemesi neticesinde her geçen gün değişen taleplere göre kendini modernize edebilmeyi başarmış ve bunu da en çok tercih edilen ürün gamından olan modern koltuk takımlarına uyğulayabilmiştir. Şık ve dekoratif görüntülere sahip modern koltuk takımları, tasarım mühendislerinin başarılı projeleri ile de dayanıklı ve uzun ömürlü hale getirilmiştir. İsterseniz sade şık dilerseniz cıvıl cıvıl oturma grupları.

modern-tv-unitesi-link

MODERN TV ÜNİTESİ
Mobilya denince akla gelen marka Dilek Mobilya, ürün gruplarında başarılı olduğu kadar tamamlayıcı ürünlerde de aynı başarıya sahiptir. Tamamlayıcı ürünlerden olan modern-tv-unitesi tercih edeceğiniz gruba göre tasarlanabilen özel ölçü ve model seçenekleri ile geniş koleksiyona sahiptir. Üretim mühendislerimizin yoğun araştırmaları- incelemeleri neticesinde projelendirilen tv uniteleri, ergonomik ve üzerine konulacak tv tazrına göre tasarı seçeneklerine sahiptir. Bir dileğiniz olsun O da DİLEK MOBİLYA OLSUN.