klasik-koltuk-link

KLASİK KOLTUK TAKIMLARI

Dilek Mobilya klasik mobilya koltuk bölümünde, geniş salonlarınıza ihtişam katacak, klasik oturma grupları nın size bakışı ile hangi birinde karar kılsam dedirtecek tarzda çeşitliliğe ve albenisine kapılmanız, eminiz ki uzun bir süre klasik bölümümüzde misafirimiz olmanıza sebep olacak. Uzman ekibimizin klasik mobilya için kullanılan ağaç, ağaç üzerine uygulanan tarz boyama ya da varak çeşitleri ve döşeme kumaşları ve uyğulaması hakkında sizi bilgilendirme sürecinde, evinize göre şekillenen klasik oturma grupları mız siz değerli müşterilerimizin tercihinden sonra eminizki evinize katacağı ihtişam ile bir daha klasik koltuk takımı ile mobilya dan vazgeçmeyeceksiniz.

klasik-yatak-odasi-link

KLASİK YATAK ODALARI

Dilek Mobilya satış mağazamızın klasik yatak odası bölümünde dikkatinizi çekecek birinci özellik, kendinizi krallar gibi hissetmenizi sağlayacak mobilya tasarımlı showroomumuz tarihi havası, asırlık tecrübelerin el oyması eserlerinin koleksiyonlarını bir arada göreceğiniz bölümümüzde, bilinenin aksine göreceğiniz modellerde her türlü özel ölçü, özel oyma talep edebileceğiniz gibi, sıfırdan klasik yatak odası tasarımı da yaptırabileceğiniz bir tecrübeye erişmiş olacaksınız. Tarihi koklamak isteyenlerin ve gücü ruhunda yaşayanların tercihi klasik yatak odası modellerimizi MODESA Dilek Mobilya mobilya satış mağazamızda görebilir ve online bölümümüzden sipariş edebilirsiniz.

klasik-yemek-odasi-link

KLASİK YEMEK ODALARI

Dilek Mobilya yarım asra yaklaşan bilği birikim ve tecrübesi ile diyebilirizki klasik mobilya da asırlık koleksiyona sahiptir. Alışılmışın dışında klasik mobilyayı günümüze modernize etmeyi başaran Dilek Mobilya, bu tecrübesini ve tasarım arşivini fiyat politikasına da yansıtmayı başarmış ve dünya da bilinen pahalı modellerden olan klasik mobilya tarzını talep eden her bütceye uyğun fiyatlandırma ile  imal edip pazara sunmayı başarabilmiştir. Koleksiyonumuzda yer alan birbirinden şık ve asil klasik yemek odası modellerimizi mağazamız klasik mobilya bölümünde görebilir, ilgili klasik mobilya yemek odası sayfamızdan detaylarına ulaşabilirsiniz.