Dilek Mobilya Sizi bekliyor!

Dilek Mobilya yılın her günü Mobilya Üretimi, Mobilya Satışı ve Mobilya Satış Sonrası hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerini ağırlamaktan mutluluk duyacaktır. Ev Mobilyası, (Klasik Mobilya, Avangard Mobilya, Modern Mobilya, Country Mobilya) üretimi ve satışının yanı sıra, Villa Mobilyası, Villa Dizaynı, İç Mekan Tasarımları, Ofis dizaynı konusunda hizmetlerimizi alabileceğiniz gibi, tercih etmiş olduğunuz mobilya tarzlarına uyğun tamamlayıcı aksesuarlar ve aydınlatma ve avize seçeneklerimizide değerlendirebilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Dilek Mobilya

Adres:
MODESA Mobilyacilar Sitesi karşısı
Nişancı Mah. Otakçılar Cd. 17 Demirkapı – Eyüp, Istanbul

Telefon:
+90 212 493 44 44
+90 212 493 44 08

Fax:
+90 212 493 44 08

Email:
info@dilekmobilya.com.tr

Kurucularımız Selahattin Kuşçuoğlu ve İhsan Alpay‘ın yarım asırlık mobilya sektörü tecrübesi, bilgi birikimi ve becerisi ile, ve de ikinci kuşak olan bizlerin heyecanı ve mobilyaya bakış açısının birleşmesiyle diyebilirim ki; İstanbul’da bu denli konsepti bir arada bulundurabilen istisnai mağazalardan birisiyiz.

Dilek Mobilya 3000 m2 mobilya showroom‘u, 3000 m2 mobilya üretim bandı ile, avangard mobilya, modern mobilya, klasik mobilya, country tarzı, genç-bebe odası ve tamamlayıcı aksesuarlar ve özel projelerle hizmet vermektedir.
“Bir dileğiniz olsun o da Dilek Mobilya olsun!”