``Kaliteli Mobilya``

Dilek Mobilya ürünlerinde en iyi kumaş ve dayanıklı sünger kullanılıp, iskelet sisteminde dayanıklı ``mobilya`` için uyğun ağaç kullanılır. Dilek Mobilya dayanıklı olduğu kadar dekoratif görüntüye de sahip mobilyalar konusunda uzmanlaşmıştır.!

``Mobilya Politikası``

Dilek Mobilya anlayışı olan; Her zevke ve tarza uyğun mobilya üretim ve mobilya satışı 'nın yanında her bütceye uyğun mobilya konseptine de sahip olmak. Dilek Mobilya nın bu bakış açısı mobilya sektöründe geniş müşteri portföyüne ulaştırmıştır.

``Mobilya Tarzları``

Dilek Mobilya, Klasik Mobilya, Avangard Mobilya, Modern Mobilya, Country Mobilya tarzları üretim bandına ve tüm tarzların sunulduğuMobilya Mağazası na sahip olup, asırlık tecrübesi ile geniş Mobilya koleksiyonuna sahiptir.!

``Özel Ölçü Mobilya``

Dilek Mobilya standart ürünlerin yanı sıra, özellikle Avangard Mobilya ve Klasik Mobilya tarzında; alışılmışın dışında özel ölçü Mobilyave tasarım konusunda da Mobilya ihtiyaçlarınıza geniş seçenek yelpazesi ile hizmet vermektedir.

``Mobilya Tasarımı``

Dilek Mobilya, mobilya tecrübesi ve birikimini Mobilya Endüstrisi konusunda da uç noktaya taşımayı başarabilmiş ve ``İç Mimari`` kadrosuyla kişiye özel tasarımlar konusunda da Türkiye de lider Mobilya Tasarımcıları arasına girebilmiştir..

``Konforlu Mobilya``

Dilek Mobilya eşsiz koleksiyonunları bünyesinde barındırırken, her tarz mobilya da konfor kalitesini de, uyğulamalarına taşıyabilmenin haklı gururunu taşımaktadır. Dilek Mobilya'nın meslek sırrı olan bu özelliğini ``bir Dileğiniz olduğunda hissedeceksiniz;).``

Markalaşma yolculuğu 1970’li yıllara dayanan DİLEK MOBİLYA , 1978 yılında, küçük birikimlerin büyük yatırımlara dönüştürülmesi doğrultusunda “Avangarde Mobilya”, “Klasik Mobilya”, “Modern Mobilya”, “Country Mobilya” konusunda mobilya üretimi, mobilya toptan ve mobilya direkt satış konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. İş azmi ve kararlılığından aldığı gücü, güvene dönüştüren firma, yaptığı doğru yatırımlarla günümüze kadar istikrarlı bir büyüme göstermiş, Mobiltya sektörü’ndeki lider kuruluşlardan biri olmuştur.

Kademe kademe ve istikrarlı bir şekilde büyüyen DİLEK MOBİLYA , 30 yılı aşkın mobilya üretim ve satış tecrübesi, güvenirlik ve mobilya kalitesi ile mobilya sektöründe haklı bir saygınlığa ulaşmıştır. Bu dinamik ekip, geçmişten aldığı gücü, bilgi ve rekabet kabiliyeti ile harmanlamaktadır. 3000 metrkarelik geniş mobilya mağazasıyla ve advangard mobilya, klasik mobilya, modern mobilya çeşitleriyle sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Her zaman yenilikçi ve çağa ayak uyduran yönetim kadrosu ile hizmet veren Dilek Mobilya , dünyanın bir çok ülkelerine de mobilya ihrac ederek, Türk Mobilyası kalitesini de tüm dünyaya duyurmaktadır.

GEÇMİŞİNDEN GÜÇ ALAN, GELECEĞE YÖN VEREN BİR FİRMA OLAN DİLEK MOBİLYA , BİR DİLEĞİNİZ OLSUN O’DA’ Dilek Mobilya olsun SLOGANIYLA, HER ZAMAN SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE DAHA UZUN YILLAR BOYUNCA HİZMET ETMEKTEN ONUR, GURUR VE HEYECAN DUYMAYA DEVAM EDECEKTİR.

Dilek Mobilya Tanıtım Filmi

Misyonumuz

Mobilya sektöründe Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Bayrak Taşıyıcısı kimliğiyle; Güvenilirliği, mobilya ürün yelpazesi, hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile tercih edilen, önde gelen ve küresel ölçekte faal bir şirket olmak.
* Temel İlkelerimiz
* Dürüstlük ve Gizlilik
* Müşteri Memnuniyeti ve  Bireye Saygı
* Takım Çalışması
* Liderlik ve Yenilikçilik
* Verimlilik

Hedeflerimiz

* Mobilya sektörünü sürekli iyileştirme felsefesi ile müşteri memnuniyetini mümkün olan en yüksek noktaya çıkarmak
* Verimli iş ortaklıkları kurmak
* Mobilya kalitesinde, Mobilya tasarımı yaratıcılığında ve teknolojik gelişmelerde lider olmak
* Mobilya çalışanının gelişimini desteklemek, motivasyon ve iş tatmini yaratmaktır.