AKSESUARLAR

Dilek Mobilya; mobilyanın her tarzını bünyesinde satışa sunarken, mobilya tarzalarının tamamlayıcı aksesuarlarını da siz değerli müşterilerine sunar.

Klasik mobilya katımızda; Klasik oturma odası, klasik yemek odası, klasik yatak odası için tamamlayıcı sehpa lar masa üstü vazo lar, komidin üstü aydınlatma ürünleri, avizeler ve sürekli değişim halinde yeni moda aksesuarlar ile takımlarınızın görselliğine renk katacak binlerce çeşiti Dilek Mobilya showroomunda görebilirsiniz.

Avangar mobilya  katımızda; Avangard oturma odası, avangar yemek odası, avangar yatak odası için tamamlayıcı orta sehpalar, komidin üzeri gece lambası, tepe avizeleri, duvar süsleri, dressuarlar ve tarihi dokulu çerceveler ile Dilek Mobilya müşterilerine geniş yelpazede seçenekler sunmaktadır.

Moder mobilya  katımızda; Modern oturma odası, modern yemek odası, modern yatak odası, modern tv üniteleri için tamamlayıcı nitelikte aksesuarlar ve tavan ve duvar üniteleri de yer almaktadır. Moder Mobilya bölümünde sürekli kampanyalarımızı websitemizden takip edebilirsiniz.

Country mobilya katımızda; country yatak odası, country yemek odası, country koltuk takımlarını tamamlayıcı country aksesuarlarımızı görebilirsiniz. Son trend country mobilya seçeneklerini websitemizden takip edebilirsiniz.

avize

AVİZELER

masa-lambasi

KOMİDİN LAMBALARI

masa-aksesuarlari

MASA AKSESUARLAR

aynalar

AYNALAR & TABLOLAR